Tyco Electronics Hungary Termelő Kft.

A TE Connectivity amerikai tulajdonú multinacionális nagyvállalat, amely a világ számos pontján van jelen: 120 gyárban közel 500 000 precíziós tervezésű terméket gyárt és a termelést közel 72 000 szakértő munkatársuk segíti. A TE Connectivity esztergomi üzemében 1800 alkalmazott gyárt az autóipar számára alkatrészeket, melyek az autók működését, kényelmi, és biztonsági szolgáltatásait hívatottak biztosítani. Olyan elektronikai csatlakozó termékeket tervez és gyárt melyek számos iparágban a csatlakozás meghatározói. Termelési részlegei: Szerszámüzem, Molding, PSP és OVM, Assembly és Lighting. Tervezőmérnökök fröccsszerszám-tervezéssel, fejlesztő mérnökök egyszerű kézi szerszámok, és teljesen automatizált integrált gyártó berendezések tervezésével foglalkoznak. Fröccsüzemükben mérnöki végzettségű technológusok optimalizálják a fröccsöntő gépeken folyó precíziós fröccsöntést. Termékeik gyártásának meghatározó része a műanyag komponensek fröccsöntése. Az ehhez szükséges fröccsöntő szerszámok tervezése és gyártása házon belül történik. Mivel a termékek nagy része autóipari passzív elektronikai komponens (csatlakozók), a megkívánt pontosság a századmilliméteres tartományban mozog, így a szükséges szerszámoknál a mikronos tűrés sem ritka. Szerszámtervezők, és fejlesztő mérnökök ProE tervező rendszerrel dolgoznak. A tervek megvalósítása szerszámüzemben, és fejlesztőműhelyben történik, amelyek kapacitását, felszereltségét és automatizáltságát tekintve is Magyarország hasonló üzemeinek élvonalába tartozik.

Információ a vállalattal és a duális képzéssel kapcsolatban

• Vállalat címe: TE Connectivity
  • Gyakorlati hely: 2500 Esztergom, Amp út 2.
  • Vállalati honlap
  • Egyéb internetes elérhetőség: Facebook
  • Kapcsolattartó neve és beosztása: Boda Katalin, HR Generalista
  • Kapcsolattartó telefonszáma: +36 33 540 191, +36 30 945 2826