MSK Hungary Gépgyártó Bt.

MSK Covertech – nemzetközi körkép

Az MSK Covertech Group egy dinamikusan fejlődő, középméretű – családi tulajdonban lévő – német vállalkozás. A cégcsoport automatizált, nagyteljesítményű csomagolórendszerek gyártója németországi központtal és többek között magyarországi gyártóbázissal.

Mottónk, „savings through technology“ („megtakarítások a technológiának köszönhetően”) értelmében fejleszti az MSK a részlegesen, vagy teljesen automatizált gépeit a források, pl. energia, csomagolóanyagok legalacsonyabb szintű felhasználása mellett. Ezen magas igényeknek köszönhetően a vállalatunk saját nemzetközi fejlesztőcsapata által immár 87 szabadalomra tettünk szert.

MSK Hungary Bt. – Nyírbátor

A nyírbátori gyáregység kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk.

Az MSK Hungary Bt. munkatársai a következő területeken nyújtanak nemzetközi szinten is kiemelkedő teljesítményt

• mechanikus- és elektromos tervezés
  • alkatrészgyártás
  • gépszerelés
  • PLC programozás
  • helyszíni beüzemelés
  • csomagológépeink 24 órás szervize a Föld bármely pontján

Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállítmányozási rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink.  Vevőink megelégedettsége minősíti munkánkat.

Információ a vállalattal és a duális képzéssel kapcsolatban

• Vállalat címe: MSK Hungary Gépgyártó Bt.
  • Gyakorlati hely: 4300 Nyírbátor, MSK tér 1.
  • Vállalati honlap: www.msk.hu
  • Kapcsolattartó neve és beosztása: Mendler Nikoletta, HR generalista
  • Kapcsolattartó telefonszáma: +36 42 511 107
  • Kapcsolattartó e-mail címe:
  • Választható specializáció(k): járműipari folyamattervező és üzemeltető-karbantartó

Elektronikusan beküldendő anyagok

• fényképes önéletrajz és motivációs levél
  • középiskolai bizonyítvány lezárt éveinek másolata
  • nyelvvizsga bizonyítvány másolata
  • egyéb végzettséget igazoló bizonyítványok, iratok másolata

E-mail cím:

Frissítés dátuma: 2018.10.10.