ContiTech Magyarország Kft.

A ContiTech Magyarország Kft. Nyíregyházán működik. Ezen a telephelyen 1962. óta folyik különböző gumiipari termékek gyártása. A mai termék profil fokozatosan alakult ki, és a korábbi tulajdonos TAURUS által már a 70-es évek elejétől gyártott légrugók fejlesztése és előállítása is több mint 20 éve ehhez a telephelyhez kötődik.

2004. óta társaságunk, a légrugó termékek körében, a világon piacvezető ContiTech Air Spring Systems Üzleti egységhez tartozik.

A ContiTech Magyarország Kft. – ben a légrugók termelése és értékesítése mellett, a hannoveri központhoz kapcsolódóan jelentős mérnöki tevékenységet is folytatunk.

Társaságunk forgalmának közel felét a tehergépkocsikhoz és utánfutókhoz, autóbuszokhoz gyártott utánpótlás légrugók biztosítják, Ezeket a termékeket megrendelőink a világ közel 50 országában használják.

2012-től kaucsukkeverő üzem működik a nyíregyházi gyárban, amely alapanyagokkal látja el mind a helyi üzemeket, mind pedig társgyári-, és külső vevőket egyaránt.

Információ a vállalattal és a duális képzéssel kapcsolatban

• Vállalat címe: Nyíregyháza Derkovits út 137.
  • Gyakorlati hely: Nyíregyháza Derkovits út 137.
  • Vállalati honlap: www.contitech.hu
  • Kapcsolattartó neve és beosztása: Oláhné Kocsis Zsuzsa, HR vezető
  • Kapcsolattartó telefonszáma: +36 42 551 330
  • Kapcsolattartó e-mail címe:
  • Választható specializáció(k): járműipari folyamattervező és üzemeltető-karbantartó

Elektronikusan beküldendő anyagok

• önéletrajz