HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

A több, mint 60 éves múlttal rendelkező, 100% magyar tulajdonban lévő HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. Magyarország legnagyobb háztartási készülék- és hőtechnikai termék gyártója.

Cégünk termékpalettájából komplett melegvíz előállítási és fűtési rendszerek állíthatók össze. A HAJDU Zrt. a megújuló energiát hasznosító termékek gyártására és forgalmazására teszi a hangsúlyt. A szolár rendszerek, puffertárolók, hőszivattyús forróvíztárolók és indirekt tárolók, kondenzációs gáz- és vegyestüzelésű kazánok mellett még a hagyományos készülékek is országszerte kaphatóak, úgymint a villany- és gázüzemű bojlerek, elektromos kis vízmelegítők, mosógépek, háztartási centrifugák. A cég országos alkatrészellátó- és szervizhálózattal rendelkezik.

A vállalat 1993. óta ISO 9001 szerint tanúsított minőségbiztosítási-, 2001. óta ISO 14001 szerint tanúsított környezetirányítási rendszert működtet.

A HAJDU Zrt. a hazai piacon kívül, gyártásának mintegy 50 %-át exportálja.

Információ a vállalattal és a duális képzéssel kapcsolatban

• Vállalat címe: 4243 Téglás, Külterület 0135/9. hrsz.
  • Gyakorlati hely: 4243 Téglás, Külterület 0135/9. hrsz.
  • Vállalati honlap: www.hajdurt.hu
  • Egyéb internetes elérhetőség: https://www.facebook.com/hajduzrt/
  • Kapcsolattartó neve és beosztása: Vértesi-Magyar Andrea, HR munkatárs
  • Kapcsolattartó telefonszáma: +36 52 582 802
  • Kapcsolattartó e-mail címe:
  • Választható specializáció(k): üzemeltető-karbantartó
  • Jelentkezési határidő: 2020. február 15.

Elektronikusan beküldendő anyagok

• fényképes önéletrajz
  • bizonyítvány másolatok (középiskolai bizonyítvány lezárt éveinek másolata, nyelvvizsga)

E-mail cím:

Frissítés dátuma: 2019.11.20.