FAG Magyarország Ipari Kft.

A Schaeffler-csoport globálisan tevékenykedő autóipari és ipari beszállító. A legmagasabb minőség, a kimagasló technológia és a fejlett innovációs erő jelentik a Schaeffler-csoport tartós sikerének alapját. Motorokba, sebességváltókba és járművekbe gyártott precíziós komponensekkel és rendszerekkel, valamint a sokrétű ipari felhasználásra alkalmas gördülő és csúszócsapágy-megoldásaival a Schaeffler-csoport már napjainkban is döntő mértékben járul hozzá a „Holnap mobilitásához“. 2016-ban a technológiai vállalat mintegy 13,3 milliárd eurós árbevételt ért el. Közel 89.400 munkavállalójával a Schaeffler a világon az egyik legnagyobb családi tulajdonban lévő vállalat, mely több mint 50 országban telepített közel 170 gyárával olyan világméretű hálózattal rendelkezik, mely termelő üzemeket, kutatási és fejlesztési részleget és forgalmazó cégeket foglal magába.

A Schaeffler debreceni gyára, az FAG Magyarország Ipari Kft. 1999-ben kezdte meg működését. Vállalatunk 2007-ben a Határ úti ipari parkban egy vadonatúj gyárcsarnokot és irodaépület vehetett birtokba. Cégünk egy- és kétsoros kúpgörgős csapágyakat valamint azok komponenseit – görgőket és kosarakat – állítja elő. Termékeink közel 80%-át az autóipar számára gyártjuk, olyan neves autógyáraknak mint a Volkswagen, a Ford, a Volvo vagy a BMW.

Információ a vállalattal és a duális képzéssel kapcsolatban

• Vállalat címe: 4031 Debrecen, Határ út 1/D
  • Gyakorlati hely: 4031 Debrecen, Határ út 1/D
  • Vállalati honlap: www.schaeffler.hu
  • Kapcsolattartó neve és beosztása: Soósné Kiss Veronika, szervezetfejlesztési referens
  • Kapcsolattartó telefonszáma: +36 20 234 1056
  • Kapcsolattartó e-mail címe:
  • Választható specializáció(k): járműipari folyamattervező és üzemeltető-karbantartó
  • Jelentkezési határidő: 2020. február 15.

Elektronikusan beküldendő anyagok

• fényképes önéletrajz
  • motivációs levél
  • középiskolai bizonyítvány lezárt éveinek másolata