DKV Debreceni Közlekedési Zrt.

A DKV Debreceni Közlekedési Zrt. jogelődjein keresztül több mint 130 éve látja el Debrecen városában a menetrendszerinti közösségi személyszállítási feladatokat, a szolgáltatást igénybevevők elvárásainak megfelelően. Személyszállítási tevékenységünket kötöttpályás elektromos vontatású járművekkel és autóbuszokkal végezzük, hozzájuk kapcsolódó menetrend tervezésével-fejlesztésével. Társaságunk végzi a járműpark, villamospálya, áramellátás és felső vezeték hálózat fenntartását, üzemeltetését és fejlesztését.

Helyi autóbusz-közlekedés üzemeltetését, azok műszaki infrastruktúrájának naprakész biztosítását az Inter Tan-Ker Zrt.-vel közösen létrehozott Cívisbusz Konzorciumban valósítjuk meg.

A DKV Zrt. által végzett villamos és trolibusz szolgáltatást az autóbusz-közlekedéssel kiegészítve, Debrecenben egy új, egységes közösségi közlekedési szolgáltatási és irányítási rendszer jött létre, mely hazánkban és Közép-Európában is egyedülálló. Hazánkban sehol, sőt Európában is csak kevés helyen közlekedik olyan korszerű és egységes járműflotta, mint amilyen Debrecenben szállítja az utasokat.

Szolgáltatásainkat évente több mint 80 millió utas veszi igénybe.

Szolgáltatásaink színvonalának állandó javítása érdekében olyan hatékony integrált minőség-, környezetközpontú-, energia-, és biztonságirányítási rendszert működtetünk, amely a szolgáltatási nyilatkozatban megfogalmazottakkal összhangban, biztosítja partnereink (érdekelt felek) folyamatosan mért és elemzett megelégedettségét.

Információ a vállalattal és a duális képzéssel kapcsolatban

• Vállalat címe: DKV Debreceni Közlekedési Zrt.
  • Gyakorlati hely: 4025 Debrecen, Salétrom u. 3.
  • Vállalati honlap: www.dkv.hu
  • Egyéb internetes elérhetőség: https://www.facebook.com/dkvdebrecen/
  • Kapcsolattartó neve és beosztása: Mészáros Melinda, személyzetfejlesztési előadó
  • Kapcsolattartó telefonszáma: +36 20 215 3646
  • Kapcsolattartó e-mail címe:
  • Választható specializáció(k): járműipari folyamattervező és üzemeltető-karbantartó
  • Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 15.

Elektronikusan beküldendő anyagok

• fényképes önéletrajz
  • motivációs levél
  • középiskolai bizonyítvány lezárt éveinek másolata