Hajdúsági Sütődék Vagyonkezelő Zrt. (Debrecen)

A Hajdúsági Sütödék Zrt. a Hajdúsági Sütödék csoport holding szervezete. A Hajdúsági Sütödék csoport a közel 13 Mrd HUF összegű  árbevételével, 9 sütőüzemével az ország egyik legnagyobb sütőipari vállalkozása, ahol a hagyományos termékek mellett egyre nagyobb hangsúlyt kapnak a tudományos fejlesztések és innovációk is. Csoportunk terméke - többek között - az országosan is ismert Vitajó termékcsalád és Ritmus Pont cipó is. Ehhez, a hagyományos értékeket szem előtt tartó, dinamikusan fejlődő vállalkozáscsoporthoz várjuk gyakorló helyként a Debreceni Egyetem több szakáról is a duális hallgatókat.

Információ a vállalattal és a duális gépészmérnöki mesterképzéssel kapcsolatban
Vállalat székhelye 4027 Debrecen, Hősök útja 1-3.
Szakmai gyakorlóhely helyszíne 4027 Debrecen, Hősök útja 1-3.
Vállalati honlap https://hsutodek.hu/
Kapcsolattartó neve és beosztása Kovács Erika, ügyvezető
Kapcsolattartó telefonszáma +36 20 262-3852
Kapcsolattartó e-mail címe dualiskepzes@hsutodek.hu
Választható specializáció termeléstámogató
Jelentkezés módja a vállalathoz Elektronikusan beküldendő anyagok: fényképes önéletrajz; középiskolai bizonyítvány lezárt éveinek másolata; egyéb bizonyítványok (nyelvvizsga bizonyítvány) másolata
E-mail cím dualiskepzes@hsutodek.hu
Jelentkezési határidő 2024. február 15.