Unilever Magyarország Kft.

A 120 éve működő brit-holland cég hazai leányvállalata 1991-ben jött létre, központja Budapesten található. Az Unilever Magyarországon jégkrémek, leves porok, ételízesítők, alapok, tisztítószerek gyártásával és forgalmazásával, valamint margarin, mustár, ketchup, majonéz, tea, testápolók, fogkrémek, tusfürdők és kozmetikumok forgalmazásával foglalkozik. Magyarországon az Unilever több mint 25 márkát forgalmaz, és három gyárral rendelkezik.

Az Unilever Nyírbátori Háztartás-vegyipari Gyára Európa egyik legjelentősebb Unilever gyára, egyben  a régió egyik legnagyobb munkáltatója. Az itt készülő Domestos, Cif, Flóraszept és Coccolino termékeket Európa 30 országába szállítják. A 260 főt foglalkoztató gyárban évente több mint 280 millió flakon öblítő- és tisztítószer készül.

Mi az Unilevernél mindig arra törekedtünk, hogy a fiatal mérnök hallgatókat, az Unilever jövőjét jelentő új generációt értékes szakmai tapasztalattal és piacképes tudással támogassuk. Ezért fogadjuk évről évre olyan szívesen a szakmai gyakorlatos hallgatókat, ezért indítottuk vezetőképző programunkat és ezért bíztatunk arra, hogy gyárunkat válaszd duális képzésed otthonául.

Információ a vállalattal és a duális képzéssel kapcsolatban

• Vállalat címe: Unilever Magyarország Kft. nyírbátori gyár
  • Gyakorlati hely: 4300 Nyírbátori Táncsics u. 1-3.
  • Vállalati honlap: www.unilever.hu
  • Egyéb internetes elérhetőség: Facebook
  • Kapcsolattartó neve: Ferenc Fanni, HR koordinátor
  • Kapcsolattartó telefonszáma: +36 70 527 6901
  • Kapcsolattartó e-mail címe:
  • Választható specializáció(k): üzemeltető-karbantartó
  • Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 15.

Elektronikusan beküldendő anyagok

• fényképes önéletrajz
  • középiskolai bizonyítvány lezárt éveinek másolata
  • nyelvvizsga bizonyítvány másolata