Tranzit-Food Kft.

A Tranzit-Food Kft. Nyírgelsén üzemelteti a vágóüzemet és ehhez kapcsolódóan itt történik a készáru piaci értékesítése is. Cégünk mára a hazai baromfiágazat stabil, meghatározó tényezőjévé vált. Termékeink 85-90%-át külföldön, elsősorban Németországban értékesítjük, de szállítunk a világ sok más országába is.

Közel 900 munkavállalót foglalkoztatunk és évről-évre igen jelentős beruházásokat, technológiai fejlesztéseket hajtunk végre. A következetes gazdálkodásnak köszönhetően minden évet eredményesen zártunk.

Olyan felkészült fiatalemberekre van szükségünk, akiket betanulás után elsősorban a termelésben középvezetőként tudunk alkalmazni, a későbbi szakmai és anyagi előrelépés lehetőségének biztosítása mellett. Várjuk a tehetséges, jól tanuló, tettre kész fiatalok jelentkezését.

Információ a vállalattal és a duális képzéssel kapcsolatban

• Vállalat címe: 4028 Debrecen, Simonyi u. 23.
  • Gyakorlati hely: 4362 Nyírgelse, Debreceni u. 1.
  • Vállalati honlap: www.tranzitker.hu
  • Kapcsolattartó neve és beosztása: Molnár Mónika, HR igazgató
  • Kapcsolattartó telefonszáma: +36 30 842 6709
  • Kapcsolattartó e-mail címe:
  • Választható specializáció(k): üzemeltető-karbantartó
  • Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 15.

Elektronikusan beküldendő anyagok

• fényképes önéletrajz
  • motivációs levél
  • középiskolai bizonyítvány lezárt éveinek másolata, átlagok