FlexiForce Hungary Kft.

Az 1980-ban alapított FlexiForce lakossági kapukhoz (garázskapukhoz) és ipari felnyíló kapukhoz készült vasalat-alkatrészek, automatikák, panelek és vasalatrendszerek forgalmazásával foglalkozik. Erősen építünk világszerte a helyi és regionális független kapugyártó és kapuszerelő cégekkel való együttműködésen alapuló piaci lehetőségekre.

Termékeivel és szolgáltatásaival a FlexiForce igyekszik a kapuszerelő cégeknek minden támogatást megadni ahhoz, hogy versenyképes megoldásokat kínálhassanak. Fő erősségünk a termékeink és rendszereink konstrukciójában és minőségében áll, de talán még ennél is fontosabb az alapos piacismeret és a hatékony értékesítési lánc kulcsfontosságának felismerése.

Ez azt jelenti, hogy minden zsanért, termékszettet, iparikapu-automatikát és egyebet a lehető legrövidebb időn belül és a legközelebbi raktárból igyekszünk leszállítani. Itt jutnak szerephez gyártó- és raktárlétesítményeink világszerte: Kanadában, az Egyesült Államokban, az Egyesült Királyságban, Hollandiában, Spanyolországban, Magyarországon, Törökországban, Olaszországban, Lengyelországban és Kínában.

Információ a vállalattal és a duális képzéssel kapcsolatban

• Vállalat címe: 4031 Debrecen, Richter Gedeon u. 24.
  • Gyakorlati hely: 4031 Debrecen, Richter Gedeon u. 24.
  • Vállalati honlap: www.flexiforce.com
  • Kapcsolattartó neve és beosztása: Hramcsák-Papp Henrietta, HR koordinátor
  • Kapcsolattartó telefonszáma: +36 52 561 261
  • Kapcsolattartó e-mail címe:
  • Választható specializáció(k): üzemeltető-karbantartó
  • Jelentkezési határidő: 2020. február 15.

Elektronikusan beküldendő anyagok

• fényképes önéletrajz
  • középiskolai bizonyítvány lezárt éveinek másolata
  • egyéb bizonyítványok (nyelvvizsga bizonyítvány) másolata