Szakdolgozat készítése

DR. MANKOVITS TAMÁS – tanszékvezető egyetemi docens, Debreceni Egyetem Műszaki Kar, Gépészmérnöki Tanszék

Félév: II. félév; Számonkérés: évközi jegy

A szakdolgozat olyan konkrét és életszerű az atomerőmű üzemeltetés területéről adó-dó feladat megoldása, amelyet a hallgató a tanulmányai során megszerzett ismeretei-re támaszkodva, külső és a tanszéki konzulens irányításával egy szemeszter alatt elké-szíthet. A hallgató a szakdolgozattal igazolja, hogy kellő jártasságot szerzett a tanult ismeretanyag gyakorlati alkalmazásában, képes az atomerőművi üzemeltetési szak-mérnök feladatainak ellátására és a tananyagon túl jártas egyéb, a témához kapcsoló-dó szakirodalomban is.

• Debreceni Egyetem Műszaki Kar, Gépészmérnöki Tanszék munkaközössége: Útmutató szakdolgozat készítéséhez

Debreceni Egyetem Műszaki Kar