MATLAB bemutató diákoknak / 2020.10.01. (13.00-14.00 és 14.30-15-30)

2020, szeptember 23 - 14:00
A Gamax Laboratory Solutions Kft. online előadást tart a Debreceni Egyetem hallgatói számára.

Join Microsoft Teams Meeting

A Matlab-Simulink szoftvercsalád.a Debreceni Egyetem valamennyi polgára számára elérhető április vége óta 2021. április 30-ig.  Az intézményi szintű jogosultságnak köszönhetően a hallgatók, az oktatók, a kutatók és munkatársak irodai, hordozható és otthoni számítógépen is jogtisztán használhatják. Az alkalmazás a https://uk.mathworks.com/academia/tah-portal/university-of-debrecen-31488907.html linken érhető el. A portálon keresztül a hallgatók és az oktatók az egyetemi e-mail címükkel tudnak regisztrálni, valamint letölteni a szoftvert. Az oldalon emellett több hasznos oktatási segédlet is megtalálható.

Forrás: de_hallgatoi_eloadas.pdf