MSK Hungary Gépgyártó Bt.

MSK Covertech – nemzetközi körkép
Az MSK Covertech Group egy dinamikusan fejlődő, középméretű – családi tulajdonban lévő – német vállalkozás. A cégcsoport automatizált, nagyteljesítményű csomagolórendszerek gyártója németországi központtal és többek között magyarországi gyártóbázissal.

Mottónk, „savings through technology“ („megtakarítások a technológiának köszönhetően”) értelmében fejleszti az MSK a részlegesen, vagy teljesen automatizált gépeit a források, pl. energia, csomagolóanyagok legalacsonyabb szintű felhasználása mellett. Ezen magas igényeknek köszönhetően a vállalatunk saját nemzetközi fejlesztőcsapata által immár 87 szabadalomra tettünk szert.

MSK Hungary Bt. – Nyírbátor
A nyírbátori gyáregység kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk.
Az MSK Hungary Bt. munkatársai a következő területeken nyújtanak nemzetközi szinten is kiemelkedő teljesítményt:

• mechanikus- és elektromos tervezés
  • alkatrészgyártás
  • gépszerelés
  • PLC programozás
  • helyszíni beüzemelés
  • csomagológépeink 24 órás szervize a Föld bármely pontján.

Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállítmányozási rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. Vevőink megelégedettsége minősíti munkánkat.

Információ a vállalattal és a duális gépészmérnöki mesterképzéssel kapcsolatban
Vállalat székhelye 4300 Nyírbátor, MSK tér 1.
Szakmai gyakorlóhely helyszíne 4300 Nyírbátor, MSK tér 1.
Szakmai gyakorlóhely részlege Mechanikus Tervezői Osztály, Elektronikus Tervezői Osztály, PLC Osztály
Vállalati honlap www.msk.hu
Kapcsolattartó neve és beosztása Mendler Nikoletta Ágnes – HR generalista
Kapcsolattartó telefonszáma +3642511107
Kapcsolattartó e-mail címe
Választható specializáció termeléstámogató

Elektronikusan beküldendő anyagok: fényképes önéletrajz; motivációs levél;
egyetemi tanulmányok lezárt féléveinek másolata; egyéb bizonyítványok másolata (pl. nyelvvizsga).

E-mail cím
Jelentkezési határidő 2020. február 15.

Frissítés dátuma: 2019.11.20.