Gépészmérnöki projekt / Projektfeladat

Tárgy típusa: kötelező

Tájékoztató a Gépészmérnöki projekt / Projektfeladat című tárgyra vonatkozó legfontosabb tudnivalókról gépészmérnöki alapszak nappalis üzemeltető-karbantartó, járműipari folyamattervező és gépjárműtechnikai specializációin, valamint levelezős üzemeltető-karbantartó specializáción. Az épületgépész specializáció hallgatói az Épületgépészeti és Létesítménymérnöki Tanszék előírásai szerint készítik és nyújtják be szakdolgozatukat.

A Gépészmérnöki projekt / projektfeladat c. tantárgy teljesítésének követelményrendszere

Üzemeltető-karbantartó, járműipari folyamattervező és gépjárműtechnikai specializációkon (nappali és levelező tagozatokon) a tantárgy teljesítéshez tartozik a félév során történő konzultációk során kialakult Téma adatlap elkészítése és benyújtása elektronikusan az E-learning felületen a megadott határidőig.

A téma adatlap beadási határideje: 2022.március 25. (péntek)

A tárgy teljesítéséhez hozzátartozik a félév végén a Gépészmérnöki Tanszék által felkért bizottság előtti beszámoló. Melyben bemutatja az előrehaladását a félév során választott témában. A beszámolón kötelező a részvétel.

Kérdés esetén Pálfi Tibor mestertanár áll rendelkezésükre:

Frissítés dátuma: 2022.06.20.