Nagy érdeklődés a MOL-LUB Kft. szemináriumán
A MOL-LUB Kenőanyag Gyártó, Forgalmazó és Szolgáltató Kft. 2021. szeptember 20-án és 22-én tartott előadást a gépészmérnöki szakos hallgatók számára.
Maszkot fel!
Kötelező a szájat és orrot eltakaró maszk viselése 2021. szeptember 22-étől, szerdától kezdődően a Debreceni Egyetem valamennyi dolgozója és hallgatója részére munkaidőben és a tanítási időben az e tevékenységekre szolgáló helyiségekben, valamint a közlekedő és kiszolgáló helyiségekben.
MOL-LUB Kft. Előadássorozat
A DE MK Gépészmérnöki Tanszék és a MOL-LUB Kenőanyag Gyártó, Forgalmazó és Szolgáltató Kft. közös előadássorozata: 2021. szeptember 20. és 22.
Újdonságok a mérnökképzésben
Gyakorlat-orientált digitális tananyagok készítésével, nyelvtanfolyamokkal, valamint a hátrányos helyzetű hallgatók mentorálásával segíti pályázati forrásból a Debreceni Egyetem Műszaki Kara a mérnökhallgatók sikeres diplomaszerzését.
Világszínvonalú gyártás az Unilevernél
Szabadon választható interaktív kurzus gyárlátogatással.
31 aug
Tudományos titkok éjszakája
Rekordszámú, az intézmény által képviselt valamennyi tudományterületet bemutató programmal várja négy városban a tudomány iránt érdeklődőket szeptember 24-én, pénteken a Kutatók éjszakáján a Debreceni Egyetem.
30 aug
SOLID EDGE FRISS DIPLOMÁSOKNAK
6 hónapnál korábban végzettek számára 1 évre ingyenes ipari Solid Edge Premium szoftvercsomagot biztosít a Siemens!
26 aug
Krones Hungary Kft. mérnökség nyílt nap
Ha 2021.szeptember.10., akkor Krones Nap!
26 aug
Újabb labor a Műszaki Karon
A hallgatók gyakorlatorientált képzését segítő Plastic-Form & AD Plastik Fröccsöntő Szerszámtervezési Laboratóriummal gyarapodott a Debreceni Egyetem Műszaki Kara. Az új egységet augusztus 25-én avatták fel a kar Ótemető utcai campusán.
24 aug
ÚNKP - ösztöndíj a kiválóknak
Több mint 300 millió forint ösztöndíjat nyertek a Debreceni Egyetemről benyújtott sikeres pályaművek az Új Nemzeti Kiválóság Program 2021-2022-es tanévre meghirdetett pályázatain.